Sylwia Hara-Najdzion

specjalistka ds cukrzycy
Jestem edukatorem w cukrzycy. Jest to temat szczególnie mi bliski, gdyż cukrzyca odwróciła kilka lat temu życie całej mojej rodziny do góry nogami. Znam życie z cukrzycą 24 godziny na dobę, nie tylko z podręczników.


Poza wiedzą wyróżnia mnie doświadczenie, którym chętnie się dzielę. Szczególnie bliskie są mi przyszłe Mamy, które zmagają się z cukrzycą ciążową, gdyż wiem jak ważne jest w tym szczególnym czasie profesjonalne wsparcie. Jako edukator w cukrzycy pomagam chorym i ich rodzinom pokazując jak radzić sobie z chorobą w życiu codziennym.

Jestem również diet coachem i trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam akredytowany kurs Diet Coachingu stworzony przez pierwszego Diet Coacha w Polsce. Wiedzę z zakresu dietetyki poszerzyłam o studia podyplomowe, liczne kursy i konferencje. Przez pół roku byłam też stażystą w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania. Dzięki spotkaniom ze mną poznasz i zrozumiesz potrzeby swojego organizmu, wypracujesz sposób odżywiania dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i stylu życia, zmienisz nawyki żywieniowe, zadbasz o sylwetkę i swoje ciało oraz polepszysz swoje zdrowie, samopoczucie i życie!

Zapraszam do umawiania wizyt pod numerem telefonu 501 037 193 (jeśli nie odbieram zostaw wiadomość- oddzwonię).Masz pytania lub chcesz umówić wizytę?