Rejestracja online


Prowadzimy jednocześnie dwie rejestracje: telefoniczną i internetową. Jeżeli nie odpowiada Ci termin z kalendarza internetowego prosimy o rejestrację telefoniczną ( według dni i godzin zawartych w zakładce kontakt ).

   • Rejestracja internetowa dotyczy umówienia wizyty przez pacjentów u Dr n.med. Magdaleny Czekień
   • Rejestracja internetowa dotyczy tylko pacjentek GINEKOLOGICZNYCH
    (możliwa dla Naszych stałych pacjentek oraz Nowych Pań planujących przybycie do Dr n. med. M.Czekień pierwszy raz).
   • Ze względu na trudny do przewidzenia czas trwania wizyty ciążowej (różny dla poszczególnych tygodni ciąży), rejestracja na wizyty CIĄŻOWE, odbywa się TYLKO TELEFONICZNIE (według dni i godzin podanych w zakładce kontakt).
   • Prosimy także o nie rejestrowanie się na wizyty internetowe w celu skonsultowania zleconych przez nas wyników badań, pobranie samej cytologii czy wymazu – na takie wizyty obowiązuje REJESTRACJA TELEFONICZNA.
   • W rejestracji internetowej mogą się umawiać pacjentki ginekologiczne z pakietu LUX-MED lecz należy zawrzeć tą informację w opisie (uwagi) przy umawianej wizycie. Jeśli nie zostaniemy poinformowani o tym fakcie to wizyta może się nie odbyć i może zostać przełożona na kolejny termin według terminarza.
   • Rejestracja internetowa ma funkcję automatycznego wysyłania potwierdzenia umówionej wizyty przez system.
   • ‼️📢 Prosimy o rzetelne uzupełnianie danych do rejestracji – w nazwie powinno znaleźć imię i nazwisko.
    Zły numer telefonu/ źle wpisany e-mail może spowodować brak możliwości wysłania potwierdzenia/odwołania wizyty przez automatyczny system online oraz utrudnienie kontaktu telefonicznego i SMS-owego.
    Za błędy popełnione w formularzu, odpowiada tylko i wyłącznie osoba rejestrująca ( uzupełniająca swoje dane – Pacjent ).
   • Na podany nr telefonu przy zapisie online zostaje wysłany SMS odnośnie potwierdzenia lub odwołania wizyty, SMS ponaglający, a także SMS -który będzie skutkować odwołaniem wizyty. 😉
   • SMS-owe potwierdzenie lub odwołanie jest dla Nas odpowiedzią na wysłaną wiadomość, telefonicznie i SMS kontaktujemy się z Pacjentem odnośnie umówionej wizyty internetowej.
   • Zapisując się na wizytę przez rejestrację online – wyrażasz zgodę na zapis oraz zgadzasz się przestrzegać zasady funkcjonowania gabinetu, które znajdują się do wglądu dla Pacjenta w zakładce kontakt – ” Zasady funkcjonowania gabinetu ProFemina – Informacje do zapoznania się dla Pacjentów” (https://ginekolog-mczekien.pl/kontakt/) 

Nasz grafik dla lipiec 2024

Wybierz dostępny dzień, aby dokonać rezerwacji
 

Po Wt Śr Cz Pt So Nd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 
Po Wt Śr Cz Pt So Nd

Wolny   Zajęty   Brak  

Proszę sprawdzić poprawność wprowadzonych danych i potwierdzić: